KONST / Litografier / Färglitografi 14024041
nr 1402 4041
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 490/999, daterad -93. Bladets mått: 35,5x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:56:14
3/6 21:45:04
Corneille
Läs mer om Corneille